In dit Engelse dorpje loeien de inwoners elke dag als koeien om de tijd te verdrijven

The Belper Moo, de naam zegt het al. In het Engelse dorpje Belper in Derbyshire is iets bijzonders bezig. De inwoners zitten in quarantaine en moeten zichzelf maar vermaken. Een inwoner introduceerde daar een paar weken geleden iets nieuws.

Hij opende zijn deur en begon te loeien als een koe. Waarom is niet bekend. Maar het is inmiddels een traditie. Om 06.30 uur is de Belper Moo overal te horen.

Het bizarre tafereel werd al snel opgepakt en nu verschijnen overal filmpjes van een dorp dat aan het loeien is. En dat overal op aarde door sociale media een lach op het gezicht tovert. Er is een Facebook pagina, terwijl ook allerlei filmpjes op Twitter verschijnen. Waarbij mensen van alles gebruiken om het geluid te kunnen versterken. De video is inmiddels verwijderd.